BATTERY POWER to jedna z najważniejszych organizowanych w Polsce konferencja techniczna, w całości poświęcona projektowaniu, testowaniu oraz praktycznym wykorzystaniu baterii litowo-jonowych oraz innych najnowocześniejszych technologicznie baterii i akumulatorów w projektach produktów. Konferencja i połączona z nią wystawa stanowią idealne otoczenie dla inżynierów projektantów oraz specjalistów od zarządzania energią, gdyż mogą oni bezpośrednio zapoznać się z najnowszymi produktami, usługami oraz innowacjami, dostępnymi w tym sektorze przemysłu.

Organizowana w 2020 roku konferencja i wystawa zgromadzi ponad 100 gości, którzy będą mieli niespotykaną okazję do wysłuchania wykładów ekspertów na temat najlepszych praktyk w ładowaniu akumulatorów oraz magazynowaniu energii, przy wykorzystaniu zoptymalizowanych projektów elektronicznych i elektrycznych, stworzonych dla systemów zarządzania baterią (BMS), projektowania baterii litowo-jonowych, magazynowania energii, wykorzystywania baterii, ultraszybkiego ładowania, ładowania dużym prądem oraz innych kluczowych trendów w projektowaniu i użytkowaniu baterii i akumulatorów. Inżynierowie oraz inni uczestnicy konferencji uzyskają informacje na temat trendów w przemyśle oraz będą mieli okazję do nawiązania kontaktów zawodowych z niektórymi z najlepszych ekspertów z branży – z Polski oraz innych krajów.

Konferencja BATTERY POWER 2020 jest organizowana wraz z drugą edycją konferencji SMART AUTO – na temat pojazdów autonomicznych i elektrycznych (EV). Pozwoli to gościom z sektora pojazdów EV oraz autonomicznych spotkać się i porozmawiać z ekspertami od akumulatorów o wysokiej wydajności prądowej oraz od technologii szybkiego ładowania.

Nie należy przegapić tej okazji do nawiązania kontaktów zawodowych z liderami oraz przemysłowymi ekspertami technicznymi z branży motoryzacyjnej, zarządzania energią, magazynowania energii oraz projektowania baterii i akumulatorów!