Możliwości dla sponsor
ó w

 

Ponieważ świat rozwija się, to należy przygotować się na nową, ekologiczną gospodarkę. Efektywne wykorzystywanie i zarządzanie energią będzie miało fundamentalne znaczenie dla nawigacji w tym kierunku. Konsumenci oraz rządy państw żądają obecnie bardziej czystych oraz bezpieczniejszych alternatyw energetycznych. Baterie i akumulatory są niezbędne dla tej transformacji, będąc wykorzystywane zarówno w pojazdach elektrycznych (EV) jak i systemach magazynowania energii – w elektrowniach wiatrowych, słonecznych oraz wodnych. Projektowanie, produkcja oraz utylizacja baterii i akumulatorów to tylko kilka problemów, którymi muszą zająć się producenci oraz inżynierowie.

Mając to na uwadze firma Trade Media International za pośrednictwem swojego portalu Design News organizuje konferencję BATTERY POWER, która zgromadzi inżynierów, kierowników działów produkcji oraz innych ekspertów z branży projektowania oraz zarządzania energią. Przybędą specjaliści z wiodących polskich oraz europejskich firm produkcyjnych i handlowych oraz wyższych uczelni, w celu przedyskutowania najnowszych technologii i trendów w branży baterii i akumulatorów.

Sponsorowanie imprezy BatteryPower pozwoli dostawcom baterii, sprzętu testowego, ładowarek, akumulatorów stacjonarnych (baterii akumulatorów wykorzystywanych w stacjach energetycznych czy serwerowniach), systemów BMS, twórcom i dystrybutorom oprogramowania oraz producentom OEM i użytkownikom końcowym spotkać się w jednym miejscu jednego dnia, aby zaprezentować swoje rozwiązania wiodącym producentom i projektantom, działającym w Polsce. Niektóre z korzyści ze sponsoringu wymieniono poniżej:  

 


DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ SPONSOREM

Chcą Państwo usprawnić działania swojej sprzedaży i marketingu? Umożliwimy dostęp do specjalistów zajmujących się projektowaniem i dostawą baterii i akumulatorów

 

Zdobędą Państwo przewagę nad konkurencją na rynku dzięki rozpoznaniu i wzmocnieniu swojej marki.

Networking zapewni Państwu kontakty z gośćmi VIP na wysokim szczeblu, jak prelegenci z wyższych uczelni.

Kameralna atmosfera umożliwi wartościowe dyskusje podczas prezentacji zarezerwowanych dla wybranych dostawców.

Pakiet sponsorski dopasowany w celu maksymalizacji ekspozycji Państwa firmy.

 UCZESTNICY

Jako Sponsor Państwa firma otrzyma wyłączny dostęp do uczestników konferencji, wśród których będą osoby decydujące o zakupie w branży produkcji, dostawcy, inwestorzy i osoby z wysokiego szczebla. 

 

 

KONTAKT

Jeżeli są Państwo zainteresowani, bardzo proszę kontaktować się z naszym działem handlowym pod adresem advertise@trademedia.pl lub telefonicznie +48 501 092 102.